נתניה

הובלות בנתניה

נתניה

רכשתם בית חדש? עוברים דירה? עוברים משרד? קליניקה? הובלה בנתניה עם "אילן הובלות" היא הובלה חלקה ומהירה, המאפשרת חזרה מיידית לשגרה.

"אילן הובלות" קיימם כבר למעשה מ-20 שנה וכיום היא אחת מחברות ההובלה המובילות בישראל. צוות עובדים קבוע ומיומן עובר השתלמויות תקופתיות על מנת להיות בקיאים ומעודכנים בהתפתחויות וחידושים בתחום ההובלה, ציוד שינוע ואביזרים נלווים. צוות העובדים שלנו הוא ישראלי וקבוע- יתרון משמעותי על פני חברות המעסיקות עובדים זמניים המתחלפים חדשות לבקרים. מוביל בנתניה מבית "אילן הובלות" הוא חלק מצוות קבוע, גישתו לעבודה אחראית, רצינית ומחויבת . הובלות בנתניה מתוכננות בקפידה ומתבצעות תחת סטנדרטים גבוהים הבאים לידי ביטוי הם בשימוש בחומרי אריזה איכותיים והן מבחינת התכנון והלוגיסטיקה. את הניסיון של 20 שנה בשטח ואת המוניטין שהולך לפנינו הרווחנו ביושר, והרווח הוא כולו שלכם. הובלה בנתניה עם "אילן הובלות"- זה בדוק! אנו מספקים שירותי הובלות בנתניה גם במקרים מורכבים ומסובכים- הובלות מנוף ליעדים בעלי גישה מוגבלת, שימוש במעלית לפי הצורך, פירוק והרכבה והענקת שירותים נלווים כגון שירותי אריזה וסידר, שירותי אחסון לפרקי זמן ארוכים או קצרים תוך הגנה מוחלטת על הציוד המאופסן מפני לחות, שינויי טמפרטורה ומזיקים. "אילן הובלות" – אם עדיין יש לכם ספק, אתם מוזמנים להתרשם מלקוחות קבועים וממליצים.

window.addEventListener('load',function(){ jQuery('#send,#sendcontact,#sendoffer').click(function(){ ga('send','event','submit','',''); }); });