ראשון לציון

הובלות בראשון לציון

ראשון לציון

מחפשים מוביל בראשון לציון? מוביל טוב? מקצועי? אמין? צוות המובילים של "אילן הובלות" הוא צוות עובדים קבוע העובד במסירות, מיומנות ואהבת המקצוע.

לכן הוא צוות קבוע ולא כזה המורכב מחבר'ה צעירים הבאים לעבוד בהובלות לתקופה של חודשים ספורים. הובלות בראשון לציון ע"י "אילן הובלות" מתבצעות תוך כדי תכנון נכון של זמן, כוח אדם ( צוות העובדים) ואביזרי שינוע. מה מייחד הובלה בראשון לציון ע"י "אילן הובלות" על פני הובלות אחרות? היעילות, הדיוק, ההקפדה על פרטים קטנים, תודעת שירות גבוהה ומקצועיות. "אילן הובלות" היא אחת מבין חברות ההובלה המובילות בישראל, בעלת ניסיון של למעלה מ-20 שנה, צוות עובדים קבוע ותוצרת כחול- לבן בלבד. ברשותנו מגוון של חומרי אריזה, שיטות אריזה- כאשר חומרי אריזה הם ייעודיים. כך למשל, העברת שולחן מחשב ניתנת לביצוע ע"י אריזה עמדת המחשב כפי שהוא ללא כל צורך לפרק או לארוז כל חלק בנפרד. אנו מצוידים בקרטונים שמעוצבים באופן כזה המיועד לאריזת שולחנות מחשב. הובלה בראשון לציון מקצועית היא הובלה שמבוצעת בצורה חלקה, זורמת, ללא עיכובים ושהיות מיותרות. הובלות בראשון לציון מבוטחות תמיד ללא שום "קיצורי דרך" או "עיגול פינות". אנו מעניקים גם שירותים נלווים בהתאם לדרישת הלקוח- שירותי אחסון- מתאים לאלו מכם שנוסעים לחו"ל לפרק זמן ארוך / קצר וזקוקים לפתרון אחסון לחפציהם, מתאים לאלו מכן שרכשו דירה אולם זקוקים לפתרון אחסון לרוב רכושם עד שהדירה החדשה תהיה מוכנה לאכלוס. אנו מעניקים שירותי אחסון ברמה גבוהה- החפצים שמורים מפני לחות, רטיבות ומזיקים. אנו מעניקים שירותי אריזה וסידור להובלות פרטיות או עסקיות לפי דרישה. "אילן הובלות" הובלות בראשון לציון המאפשרות לכם לחזור למסלול החיים במהרה.

window.addEventListener('load',function(){ jQuery('#send,#sendcontact,#sendoffer').click(function(){ ga('send','event','submit','',''); }); });