רחובות

הובלות ברחובות

רחובות

למה כדאי לבצע הובלות ברחובות דווקא עם "אילן הובלות"? כי כאשר אתם עוברים דירה או משרד, אתם זקוקים לחברת הובלה אמינה ובטוחה.

בסופו של דבר הובלת דירה או משרד פירושה להפקיד את כל רכושכם בידיים זרות. הובלות ברחובות ע"י "אילן הובלות" מאפשרות לכם הובלות בטוחות ויעילות. אנו מקפידים לארוז את התכולה בחומרי אריזה משובחים, לאטום כהלכה, לסמן, כאשר בנוסף לארגזים ולקרטונים יש בבעלותנו גם חומרי אריזה ייעודיים, המקלים על מלאכת האריזה ועל מלאכת הסידור ביעד החדש. למשל, אריזות ניילון קשיחות המאפשרות להעביר בגדים תלויים על קולבים כמו שהם לארון החדש בבית החדש, ללא כל צורך לארוז אותם בקרטון, להוציא, לגהץ ולתלות מחדש. הוא הדבר בנוגע להעברת שולחנות מחשב. מוביל ברחובות יודע כיצד להעביר את שלוחן המחשב שלכם מבלי שתצרכו לפרק אותו ולנתק את המחשב מהצג ומהרמקולים. כל יחידת המחשב נארזת באמצעות קרטון ייעודי, מועמסת כיחידה אחת ומוכנסת כיחידה אחת ליעד החדש. הובלות ברחובות עם "אילן הובלות" מבוטחות לאורך כל תהליך ההובלה עצמה. צוות המובילים מקצועי, אמין ואדיב. כל מוביל ברחובות מטעם "אילן הובלות" עובר השתלמויות תקופתיות בהן הוא מתעדכן בדרכי שינוע עדכניות ובטוחות וממשיך להתמקצע.

window.addEventListener('load',function(){ jQuery('#send,#sendcontact,#sendoffer').click(function(){ ga('send','event','submit','',''); }); });