5 דברים שצריך לדעת לפני שבוחרים חברת הובלות

5 דברים שצריך לדעת לפני שבוחרים חברת הובלות

5 דברים שצריך לדעת לפני שבוחרים חברת הובלות

ישנן לא מעט חברות הובלות בארץ והתחרות ביניהן קשה. איך יודעים באיזו חברת הובלות כדאי לבחור?

טיפ ראשון- המלצות. כמו בכל תחום אחר, אין מתחרים ללקוחות מרוצים. לקוחות מרוצים מצביעים ברגליים, היינו, ממליצים לחברים וחוזרים להיעזר שאותה חברת הובלות במעבר הדירה הבא. ממש כשם שאינטראקציה מוצלחת ומשביעת רצון עם רופא, אינסטלאטור או נותן שירות כזה או אחר מונעת מאיתנו לחפש רופא אחר, אינסטלאטור אוחר או נותן שירות אחר- כך גם בנוגע לחברות הובלות. כאשר אנו מרוצים מהשירות שקיבלנו- אנו לא מחפשים פתרונות אחרים.

טיפ שני: ותק וניסיון. כמו בכל תחום, הוותק והניסיון הם כרטיס ביקור מצוין.דווקא בגלל שהשוק תחרותי, חברת הובלות בעלת ותק רב וניסיון עשיר מעידה על עבודה נכונה, התנהלות מושכלת ומתן פתרונות לגוון רחב של מעברי דירה, מעברי משרד וכדומה. חשוב לציין כי תחום זה פרוץ וכי למעשה כל אחד יכול לרכוש משאית ולבצע הובלות.

טיפ שלישי: ציוד. חברת הובלות מנוסה מאובזרת באביזרי שינוע משוכללים ומתקדמים  ובמספר משאיות, לרוב היא מספקת שירותי הובלה בפרישה ארצית ויש לה צוות עובדים גדול. היא יכולה לספק שירותים לאורך כל ימות השנה, לרבות תקופת לחץ.

טיפ רביעי- מי צוות העובדים? חברת הובלות שמעסיקה עובדים ישראליים מעידה על קביעות ועל יציבות. עובד ישראלי שמפרנס את משפחתו באמצעות עבודה זו, סביר שיהיה מחויב ואחראי יותר מאשר עובד זמני ש"חוסך לנסיעה להודו" או עובד זר ולא חוקי. בסופו של דבר, הרכוש שלכם בידיים שלהם.

טיפ חמישי- מקצועיות. כאשר אתם מזינים חברת הובלה, היו ערים ושאלות שאתם נשאלים. הן מעידות על ידע ועל מקצועיות. מעבר למועד ההובלה, חברת הובלות חייבת להיערך בהתאם מבחינת אביזרי שינוע וכוח אדם. לשם כך עליה לאסוף מכם מידע רלוונטי יותר מאשר כתובות יעד: מה מעבירים? מסלולי גישה? איזו קומה? אולי צריך לשריין מנוף? משקל הרהיטים? כמות הציוד? איתור מכשולים במעוד מועד חוסך זמן ומונע עיכובים ביום ההובלה.
window.addEventListener('load',function(){ jQuery('#send,#sendcontact,#sendoffer').click(function(){ ga('send','event','submit','',''); }); });