הובלות משרדים

הובלות משרדים

הובלות משרדים

הובלות משרדים מעצם היותן כרוכות במקומות עבודה חייבות להיעשות בצורה יעילה ומקצועית על מנת לאפשר לכם לחזור לשגרת היום מהר ככל שניתן. "אילן הובלות" היא חברת ההובלות המובילה בארץ ולא בכדי. הובלות משרדים מתבצעות באמצעותה ע"י צוות עובדים קבוע, מקצועי ומיומן, המאפשר לכם לחזור לעבודה כמעט מבלי להרגיש את ההובלה עצמה. מי מאיתנו לא חוטף "זיעה קרה" כאשר הוא צריך לעבור משרד? כל כך הרבה ציוד...מכשור...ניירת...ריהוט.. מאיפה בכלל להתחיל? ומתי זה עומד להסתיים? לא כך עם "אילן הובלות". הובלות משרד מותאמות לא רק לאופי המשרד אלא גם לתוכנו, על מנת למנוע מכם לאבד ימי עבודה. כך למשל, יש לקחת בחשבון כי משרדים מכילים לרוב ציוד ומכשור יקר- "אילן הובלות" מאובזרים בחומרי אריזה איכותיים ומשובחים, המאפשרים אריזה קלה ומהירה, שינוע בטוח ופירוק יעיל. למשל, עמדת מחשב שנארזת כיחידה שלמה בתוך קרטונים המיועדים לכך, מה שחוסך את פירוק העמדה, אריזת החפצים שהיא מכילה והרכבתה במשרד החדש. משרדים רבי מכילים חומר רגיש. "אילן הובלות" היא חברה בעלת מוניטין. הוותק שלה, הניסיון בשטח והעבודה שצוות העבדים שלה הינו צוות קבוע העובדת בחברה לאורך זמן ולא צוות עובדים זמני המונה חבר'ה  המחפשים עבודה זמנית, היא שמבדלת את "אילן הובלות" מחברות הובלה אחרות.

כיצד מתבצעות הובלות משרד?

פגישה עם לקוח שעובר משרד מספקת לנו את המידע הנחוץ לנו על מנת להתארגן נכון הן מבחינת חומרי אריזה, הן מבחינת מספר המשאיות הנדרשות, הן מבחינת מספר המובילים הנדרשים והן מבחינת מועד ההובלה. לא פעם הובלות משרדים מתבצעות בימי חמישי בערב , בתום יום העבודה של הלקוח, על מנת שביום ראשון בבוקר הוא יוכל להיכנס למשרדו החדש ולהמשיך בעסקיו ללא שיבושים או עיכובים. הובלות משרד כוללות, בהתאם לדרישת הלקוח גם ניקוי המשרד החדש, חיבור מזגנים, סידור וכדומה.

window.addEventListener('load',function(){ jQuery('#send,#sendcontact,#sendoffer').click(function(){ ga('send','event','submit','',''); }); });