הובלות מיוחדות- אין פריט שלא ניתן להוביל אותו בבטחה!

הובלות מיוחדות

הובלות מיוחדות- אין פריט שלא ניתן להוביל אותו בבטחה!

הובלות מיוחדות דורשות ציוד שינוע מקצועי מגוון ואנשי צוות מקצועיים שיודעים כיצד לתפעל אותו נכון. גם כאשר מדובר על הובלות דירה שגרתיות או הובלות משרדים הדורשות משאיות הובלה סטנדרטיות, הרי יש לדעת כיצד לארוז נכון, לאטום כהלכה, כיצד למקם את הארגזים בחלל המשאית בצורה מוגנת ובטוחה, וכיצד לפרק את המשאית מתכולתה ולשנע לתוך הדירה או המשרד החדש. כל אלה מקבלים משנה תוקף כאשר מדובר במתן שירותי הובלות מיוחדות, כיוון שבנוסף למשאיות ההובלה עצמה יש צורך גם במנופים מיוחדים ובאנשי תפעול מקצועיים.

הובלות מנוף ללקוחות פרטיים

לקוחות פרטיים שרכשו רהיט גדול וכבד במיוחד שלא ניתן לשנע אותו בחדר המדרגות או באמצעות המעלית- זקוקים לשירותי הובלות מנוף. באמצעות המנוף אנו מסוגלים להתגבר על כל מכשול וכל בעיה, לרבות העדר שבילי גישה נוחים, מגורים בקומה גבוהה במיוחד, חדרי מדרגות צרים ומפותלים וכדומה. הובלות מנוף מתבצעות גם כאשר אנו מתבקשים לשנע פסנתר רגיל או

פסנתר כנף. במקרה של הובלות פסנתרים, למותר לציין כי מדובר בכלי נגינה רגיש מאוד לטלטלות ,מכות וזעזועים- מה שדורש עבודה נקיה ומקצועית ברמה גבוהה.

הובלות מנוף ללקוחות עסקיים

גם במקרה זה מדובר בשינוע חפתים כבדים מאוד או גדולים מאוד למקומות בעיתיים או בעלי גישה מוגבלת. שינוע המחייב הרמת הפריט בצורה חלקה והעברתו בשלמותו למקומו החדש. שמרדים גדולים, בתי מלון, חברות בניה הזקוקות לשינוע של ציוד מכאני ומכונות עבודה זקוקות לשירותי הובלות מיוחדות משולבות עם הובלות מנוף מקצועיות. בסופו של דבר, מדובר בציוד יקר ערך והובלה שאינה מתבצעת כהלכה עלולה לגרום לנזקים בלתי הפיכים.

window.addEventListener('load',function(){ jQuery('#send,#sendcontact,#sendoffer').click(function(){ ga('send','event','submit','',''); }); });