שירותי אחסנה – למי הם מיועדים?

שירותי אחסנה

שירותי אחסנה – למי הם מיועדים?

פעמים רבות בזמן הובלות דירה או הובלות משרדים לקוחותינו נתקלים בבעיה: הם נדרשים למצוא פתרון הולם לחלק מהרכוש שלהם. כאשר מדובר בשירותי הובלות דירה, לרוב מדובר בפריטים שכרגע אין בהם צורך, ועם זאת הלקוח בוחר שלא למסור או למכור אותם מתוך שיקולים עתידיים. במקרים של הובלות משרדים ישנם מקרים בהם המעבר הוא ממשרד גדול למשרד קטן יותר, ושוב, מה עושים עם הציוד הפחות הכרחי?

שירותי אחסנה- מה הם כוללים?

המחסנים שברשותנו מאפשרים אחסנה ברמה גבוהה גם של ציוד עדין או מורכב, הרגיש לשינויי טמפרטורה ולחות. אנו מקפידים על ניקיון המחסנים, הדברתם מפני מזיקים, ושמירה קפדנית תוך שימוש במצלמות במעגל סגור 24 שעות ביממה. מעבר לכך, שירותי אחסנה של "אילן הובלות" כוללים ביטוח של הציוד שלכם למשך כל תקופת האחסון, בין אם מדובר על אחסון לפרקי זמן קצרים ובין אם אתם זקוקים לשירותי אחסנה לפרקי זמן ממושכים.

האם שירותי אחסנה דורשים אריזה מיוחדת?

בהתאם לתכולה אותה אתם מעוניינים לאחסן, כך גם האריזה עצמה. בסופו של דבר, לאחסן ציוד אין פירושו "להשליך אותו לאיזו מכולה". על הציוד להיות ארוז בצורה כזו, ששומרת ומגינה על התכולה, ומאפשרת אחסנה בטוחה, אנו משתמשים בחומרי אריזה מתאימים הן במובן של האריזה עצמה והן במובן של ההגנה על הציוד שנארז.

window.addEventListener('load',function(){ jQuery('#send,#sendcontact,#sendoffer').click(function(){ ga('send','event','submit','',''); }); });