הובלות מנוף לעסקים – כל מה שצריך לדעת

שירות הובלות מנוף לעסקים בשילוב הובלות דירה

הובלות מנוף לעסקים – כל מה שצריך לדעת

איך יודעים אם צריך מנוף כדי להעביר את המשרד שלנו למקום החדש? קחו בחשבון איזה ציוד יש לכם, האם מדובר בציוד כבד במיוחד, גדול או מאסיבי, אשר יש צורך לא רק באנשים אלא בציוד כבד כדי להרימו ולהעבירו, אולי דרך חלונות ומרפסות ולא דרך המדרגות – אם התשובה היא כן, כנראה שאתם תזדקקו למנוף. הובלות עם מנוף יכולות להפוך הובלות משרדים מורכבות ומסובכות, לדבר פשוט וקל.

מהם שירותי הובלות מנוף?

בפשטות הדבר, מדובר במנוף אשר סוחב ציוד כבד במיוחד אשר כמעט בלתי אפשרי להעבירו בעזרת צוות מובילים וללא עזרה חיצונית. המנוף, אשר אינו קיים בכל חברת הובלה, ולמעשה ישנן מעט מאוד מובילים אשר משתמשים במנוף בישראל, מקל בצורה מהותית על הובלות כבדות וחוסך בעיות של זמן, אנרגיה, כאבים ובריאות, ועוד.

מה צריך לדעת על שירות זה?

שלא מספיק רק הובלות מנוף, צריך ואך נדרש כחוק להשתמש במנופאים מיומנים אשר יודעים כיצד לתפעל את המכשיר ולהשתמש בו כראוי בעת שירותי הובלות משרדים. ללא צוות מיומן, אסור להפעיל מנוף, והאמת שגם לא כדאי. אחרי הכול, הציוד היקר לנו והבריאות שלנו הם העומדים על הכף.

אלו סוגי עסקים צריכים הובלות עם מנוף?

אין הגדרה ברורה אשר מבדילה בין עסק שצריך שירותי הובלה פשוטים לכאורה, לבין עסק שצריך שירותי הובלה בעזרת מנוף. אבל ישנם עסקים שרוב הסיכויים שיזדקקו למנוף, כמו למשל - חדרי כושר שיש להם ציוד כבד, או מלונות אשר כמות הריהוט משמעותית, בתי חולים וקליניקות שונות, רופאי שיניים, מרכז טיפולים כמו ספא, ועוד. בסופו של היום, אם אתם משתמשים בציוד כבד, או בעלי ריהוט נרחב, תזדקקו כנראה למנוף, וכאן נכנס הצוות המקצועי של אילן הובלות עם שירותי הובלות משרדים מקצועיים בייחוד עבורכם.

 

הצעת מחיר בקליק