דברים שעושים במהירות לקראת הובלות משרדים

דברים שצריך לדעת לקראת הובלות משרדים ושירותי אריזה

דברים שעושים במהירות לקראת הובלות משרדים

אז החלטתם להשתמש בשירותי הובלות משרדים קטנים ושירותי אריזה, מזל טוב! זה בחירה מעולה אשר יכולה לחסוך לכם זמן רב, כאב ראש ובעיקר – כסף. אבל מה לעשות אם שירותי ההובלות קטנות מגיעים במהרה, וצריך להכין את הכול... ובעצם, מה בכלל צריך להכין? המדריך של אילן הובלות לשירותי הובלה פשוטים עומד לשירותכם בכל רגע. אז זה מה שעושים:

1. עושים רשימה

כך דואגים שלא מפספסים שום דבר בתהליך ההובלה, דואגים שיש רשימה מסודרת של מה נכנס ומה יוצא ולאן כל דבר צריך להגיע. תמיד רצוי להוסיף את תאריך ושעת ההובלה, עם חתימה של המוביל, כדי לדאוג ששום דבר לא מתפספס.

2. עוטפים דברים שבירים

מה לעשות, דברים שבירים נוטים... להישבר. אם אתם משתמשים בשירותי הובלות משרדים, חשוב לדאוג שדברים לא יפגמו לפני או אחרי. אומנם אפילו בתהליך ההובלה יש אחריות, אבל האם אתם באמת רוצים את כאב הראש של דברים שלא מגיעים בזמן, או מגיעים שבורים, וכד'? גם אנחנו לא. פשוט עוטפים ואורזים, בין אם לבדכם או בעזרת שירותי אריזה, וכך דואגים שכל תהליך של הובלות קטנות באמת יהיה קטן ופשוט.

3. מוודאים שביעות רצון

דבר חשוב מאין כמוהו, לא רק עם המובילים – אשר מן הסתם צריך לראות שיש התאמה והבנה ביניכם, אלא בעיקר עם נקודת היעד בה מתקבלים המוצרים המובלים. כך תוכלו לדעת אם חברת ההובלות שבחרתם מעבירה את המוצרים במהירות, ביעילות, באדיבות ובצורה נעימה לכל הצדדים.

אנחנו, באופן אישי, תמיד ממליצים על משוב איכותי ואוהבים לקבל פידבק ענייני. זו הדבר היחידה ללמוד ולהתפתח, ובשוק כמו זה – חשוב שכולם יהיו כל הזמן עם אצבע על הדופק.

 

הצעת מחיר בקליק

window.addEventListener('load',function(){ jQuery('#send,#sendcontact,#sendoffer').click(function(){ ga('send','event','submit','',''); }); });