הובלות משרדים עם מודעות לשירות

הובלות משרדים עם מודעות לשירות!

הובלות משרדים עם מודעות לשירות

 

פעם אחרונה שהבאתי מובילים כדי שיובילו את הציוד המשרדי שלנו אל המשרד החדש, האמת? ממש סבלתי. לא רק בגלל שהביצוע היה בינוני, זה עוד בסדר... אלא בגלל שבסופו של דבר השירות היה קטסטרופה. צעקות, בלגן, חוסר סדר, ללא עדינות או רגישות, פשוט לא כיף. אישית, אני מעדיף לקבל שירות איכותי וטוב, ולשלם אפילו טיפה יותר, מאשר לקבל שירות בינוני עם כאב ראש. במיוחד כיום, כשהמשרדים שלנו גדלו ואין לנו זמן לבזבז, כל יום שווה הון, אני מעוניין שתהליך ההובלה יתחיל ויסתיים כמה שיותר מהר, עם כמה שפחות דאגות.

שירות עם יחס – לא מילה גסה

בכנות, לא תמיד ברור לי למה אי אפשר לקבל יחס נורמלי מצד נותני שירות. אפילו בתחום הובלות משרדים אני יש בעלי מקצוע אדיבים ונחמדים, כאילו אשר יודעים לא רק איך לעשות את העבודה אלא גם לתת שירת איכותי ואכפתי, אשר פשוט יהיה כיף לעבוד איתם. מובילים איכותיים הם כאלו אשר מלווים אתכם לאורך כל התהליך, מהרגע הראשון ועד הרגע האחרון שבו הדברים מסודרים במשרד החדש.

כבר משיחת הטלפון הראשונה

אפשר לדעת אם מתעסקים עם מומחים בתחום ההובלה כבר מהשלב הראשון, עוד בשיחת הטלפון. בעלי מקצוע איכותיים יהיו סבלניים, קשובים, מסבירים, אשר יתנו לכם את כל הכלים כדי לדעת איך לבחון ולדעת אם הם מקצוענים. אין מה לעשות, כשמדובר בשירות זה פשוט עניין של עבודה מקצועית. קחו למשל את אילן הובלות, אחת מאותן חברות הובלות משרדים אשר כבר מהרגע הראשון רואים שהם יודעים את העבודה, וגם נותנים שירות אדיב ואכפתי. כשמדובר במקצוענים בתחום ההובלה זה עניין של רגעים כדי להבין שאנחנו רוצים לעבוד אתם, ותכלס – שווה לעבוד עם מקצוענים אמתיים.

 

הצעת מחיר בקליק

window.addEventListener('load',function(){ jQuery('#send,#sendcontact,#sendoffer').click(function(){ ga('send','event','submit','',''); }); });