הובלות משרדים עם ריהוט כבד

הובלות משרדים ושירותי אריזה

הובלות משרדים עם ריהוט כבד

מחזיקים ריהוט כבד ויוקרתי במשרד שלכם? מה לגבי כל אותם רהיטים עתיקים אשר צריכים טיפול עדין במיוחד? זוהי אחת הבעיות המרכזיות של הובלות משרדים אשר מכילים דברים עתיקים או רגישים, או אפילו כבדים במיוחד. איך מעבירים את הכול, בצורה חלקה וללא בעיות, מבלי להסתבך, מבלי לשלם הון עתק, ובעיקר – כדי שהכול יגיע ליעדו בשלום.

גם לריהוט כבד יש פתרונות הובלה

לא צריך להסתבך, צריך רק מקצוען. זה עד כדי כך פשוט, וזה השיעור שלמדנו בהעברת המשרד שלנו לפני כמה שנים – משרד עורכי דין יוקרתי באזור השרון, אשר באמת היינו צריכים שירות הובלות משרדים ושירותי אריזה למשרדים מקצועיים במיוחד. בין השולחנות והספות העתיקים, לבין הארונות הכבדים מעץ מלא, היינו צריכים להעביר הכול ובצורה ממוקדת בין משרדים. מה עושים? פשוט, מחפשים מקצוען.

מקצוענים אמתיים ולא רק במילים

כאשר פנינו לאילן הובלות לא ידענו איזה שירות אנחנו עומדים לקבל. אומנם קיבלנו המלצות חמות מכמה וכמה מקורות שונים, אבל בסופו של דבר הכי חשוב היה שנקבל שירות אמתי ואכפתי, ולשמור על הציוד היקר. הצוות המסור מהחברה הגיע, ומאחר ולקחנו גם שירותי אריזה במהירות ויעילות ארז לנו את כל המשרד, תוך שמירה מקסימלית על הציוד הרגיש. את כל הריהוט, כבד או קל, הם הצליחו להעמיס תוך זמן יחסית קצר, ויצאנו לדרך עם שירות הובלות משרדים כמו שלא חווינו מעולם – פשוט תענוג.

עבודה מקצועית עד הרגע האחרון

לא רק בהתחלה ובשלב ההובלה, אלא גם בשלבים השונים לאורך הדרך – הצוות המקצועי סיפק לנו שירות מעולה, עם תמיכה מלאה והתחשבות בדרישות והצרכים של המנהלים והבעלים של העסק. לא ידענו שנקבל שירות כל כך מעולה מחברת הובלות, אבל הנה זה קרה – וגם לכם זה יכול לקרות.

 

הצעת מחיר בקליק

window.addEventListener('load',function(){ jQuery('#send,#sendcontact,#sendoffer').click(function(){ ga('send','event','submit','',''); }); });