תכנון נכון שמקל על מעבר המשרד שלכם.

תכנון נכון שמקל על מעבר המשרד שלכם.

תכנון נכון שמקל על מעבר המשרד שלכם.

בין אם החלטתם לעבור משרד ואתם לא שרויים בלחץ של זמן ובין אם הדבר "נחת" עליכם במפתיע, אין ספק שמעבר משרד דורש התעסקות עם פריטים קטנים, חשובים, לעיתים חסויים ואישיים. בנוסף, חברות הובלה יודעות כי על הובלות משרדים להיעשות בצורה מהירה וחלקה על מנת שתוכלו לחזר לשגרת העבודה באופן מיידי ולא לאבד זמן יקר ופרנסה. קבלו טיפים שיקלו את הובלת המשרד.

טיפ ראשון: בהתאם להתנהלות המשרד שלכם כך גם האריזה. ארזו בהתאם לחדרים / מחלקות / נושאים. אם מדובר בבניין משרדים חשוב מאוד להקפיד על הבידול בין החדרים ובין המחלקות על מנת שהארגון במשרד החדש יהיה קל ומהיר. גם אם המשרד שלכם אינטימי ומונה צוות עובדים מצומצם- אל תקלו ראש בחלוקה לנושאים!

טיפ שני: מיינו. בעיקר אם יש לכם זמן, והרבה. "התלבשו" בכל יום על נושא אחר וזרקו מה שלא צריך. חברת הובלות ממליצה להעביר רק את מה שאתם צריכים ורוצים ולהימנע מלהעביר הכל למשרד החדש ושם "לשבור את הראש". חברות הובלה מקצועיות מספקות חומרי אריזה איכותיים ומשובחים שישמרו על תכולת המשרד שלכם ויאפשרו לו להגיע בשלום ליעד החדש. כך למשל, יש חברות הובלה שמסוגלות לארוז את כל עמדת המחשב כיחידה אחת ולהעביר אותה כפי שהיא, בשלמותה, למשרד החדש. מה שזה דורש מכם הוא לארגן ולמיין את עמדת המחשב הזו ולהימנע מלהעביר דברים מיותרים. באופן זה, תוכלו לחזור לשגרת העבודה באופן מיידי!

טיפ שלישי: הגנה על חפצים יקרי ערך או רגישים. אל תהססו להשתמש בחומרי אריזה שנועדו להגן על הציוד שלכם. בפרט כאשר מדובר בציוד רגיש או עדין. אל "תעגלו פינות" והימנעו משימוש בחומרים לא איכותיים. חברות הובלה מנוסות מספקות חומרי אריזה משובחים בלבד: גיליונות ניילון (פצפצים) עבים וחזקים, ניירות משי חזקים וכדומה. חשוב לציין כי כל חברת הובלות מחליטה האם להשקיע בחומרי אריזה איכותיים או לא. ניירות המשי נבדלים באיכותם ובעוביים הוא הדבר נוגע לפצפצים או ניילון נצמד. עבדו עם חברת הובלות שעובדת אך ורק עם חומרי אריזה משובחים.

הצעת מחיר בקליק

window.addEventListener('load',function(){ jQuery('#send,#sendcontact,#sendoffer').click(function(){ ga('send','event','submit','',''); }); });