שירות הובלות מקצועי עד הדלת

הובלות דירה

שירות הובלות מקצועי עד הדלת

לא נמאס לכם לשמוע על בעיות שירות בישראל? לי אישית כבר ממש נמאס. כל פעם שיצא לי להיתקל בשירות ישראלי, שירות שאמור להיות אכפתי ומתחשב – אחרי הכול, למה לא? נכוויתי. כמובן שזה גם קרה לי שלקחתי שירותי הובלה בפעמים הראשונות, בעלי מקצוע שאמורים להיות מקצועיים ואיכותיים, ובסופו של דבר מגיעים חאפרים שבמקום לבצע הובלות דירה בצורה איכותית פגמו לי בריהוט, התייחסו בזלזול לארגזים והדברים שלנו, ובסופו של דבר שילמתי הרבה יותר מאשר רק על הובלה. אבל כל זה השתנה בהובלה האחרונה שעשיתי... כשעברנו דירה ממש לפני חודש.

לא רק מילים – שירות, שירות, שירות

כשהתקשרתי לאילן הובלות, הייתי סקפטי. חשבתי, טוב נו, עוד שירותי הובלות כלליים, מהסוג הזה שכולם מכירים. אבל אחרי שהעפתי מבט באתר, ואחרי שדיברנו בטלפון, פתאום הייתה לי תחושה קצת אחרת. לא רק שקיבלתי יחס אמתי ואנושי, כזה שבאמת עשה לי כיף והרגשה טובה, גם הרגשתי שאני מדבר עם אנשים אמתיים שאוהבים אם מה שהם עושים. זה מה שאני אוהב לשמוע, בעלי מקצוע שלא רק עושים עבודה – אלא עובדים באהבה. תכלס.

הגיעו אלינו הביתה ו...

לא ישר התחילו להרים ארגזים, קודם כל הסתכלו. מתי זה קרה לכם פעם אחרונה? לי זה היה פעם ראשונה. הצוות המקצועי הגיע, הסתכל על מכלול הדברים שעליהם לבצע הובלה, העריכו, בדקו שהכול ארוז היטב, ורק אז החלה להתבצע ההובלה בפועל – בצורה מסודרת ומאורגנת, צעד אחר צעד.

לא רק במהלך ההובלה, גם בפריקה

השירות המשיך לאורך כל תהליך ההובלות. כשבאילן הובלות מדברים על שירותי הובלות דירה, הם לא צוחקים. זה היה פשוט תענוג לחוות תהליך כל כך מסודר, כל כך מתחשב, ופשוט מהיר ומקצועי. פעם ראשונה שאני עובר הובלה עם הצוות המקצועי הזה, אבל ללא ספק לא פעם אחרונה.

הצעת מחיר בקליק

window.addEventListener('load',function(){ jQuery('#send,#sendcontact,#sendoffer').click(function(){ ga('send','event','submit','',''); }); });